Zespół JAWOR Rogoźnik

Zespół JAWOR pochodzący z miejscowości Rogoźnik podhalański koło Nowego Targu.

Jako datę powstania zespołu przyjmujemy rok 1994 ponieważ od tego roku gramy nieprzerwanie w tym samym składzie, choć początki i pierwsze wesela datujemy od roku 1990.
Obecny skład zespołu to:
Katarzyna Kwak (Długopolska), Piotr Kwak, Paweł Kwak i Adam Długopolski.
Jesteśmy zespołem weselnym bo tak się musimy nazwać ponieważ z kilkuset (ponad 500) imprez zagranych przez nas to 95% były wesela i w tym się specjalizujemy. Każdą imprezę czy wesele traktujemy jako jedyne, najważniejsze i dokładamy wszelkich starań żeby tak było pod względem muzycznym i kulturalnym.

Gramy i śpiewamy 100% na żywo - każdy dźwięk zagrany i zaśpiewany jest przez nas.

Oferujemy Państwu kompleksową oprawę muzyczną wesela:

- po góralsku (skrzypce i basy podhalańskie) tradycyjna muzyka góralska - uroczystość w domu podczas Błogosławieństwa poprzez ślub, (możemy zagrać i zaśpiewać w kościele po góralsku), przy składaniu życzeń, ?cepiec? góralski czy orawski oraz do tańca góralskiego jak również tzw. ogólne polki, walczyki itp.,
- zespół na scenie (gitara , gitara basowa, perkusja , syntezator, wokale) - przywitanie gości , uroczysty toast, prowadzenie tzw. części stałych (podziękowania dla Rodziców , oczepiny itp.) no i przede wszystkim muzyka z rożnych gatunków: góralska, folk, biesiadna, disco polo, disco, pop, rok, reggae. Wykonujemy covery polskich i zagranicznych wykonawców od tych starszych po najnowsze hity.
- posiadamy własny sprzęt nagłaśniający o mocy ciągłej 6500 wat umożliwiający nagłośnienie sali do 1000 osób, oraz instrumenty i transport. Pomiędzy ?blokami muzycznymi? w przerwach istnieje możliwość puszczania podkładu z odtwarzacza, z uwzględnieniem klimatu i atmosfery co w danym momencie dzieje się na sali weselnej.

Ocenę naszego zespołu pozostawiamy Państwu, oraz osobom którym graliśmy czy to od strony gospodarzy jak również tym wszystkim którzy bawili się przy muzyce w naszym wykonaniu.


"Świadomość uczy pokory i zmusza zdążać do doskonałości"

Video

Kalendarz wydarzeń

Legenda:
Wolne
Zajęte
Informacja


Wszystkie zdjęcia