FIRMA KOIS Wyroby z drewna

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1993 roku. Specjalizuje się w wyrobach z drewna litego, konstruując i produkując schody wewnętrzne .
Realizujemy powierzone projekty schodów lub oferujemy własne, inspirowane wieloletnim doświadczeniem. Produkujemy schody tradycyjne, nowoczesne oraz schody z elementami regionalnymi.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu można od nas oczekiwać profesjonalnego doradztwa. Mamy szeroki zasób materiałów i jesteśmy otwarci na każde propozycje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Posiadamy własną suszarnię i przygotowujemy do produkcji surowiec wyselekcjonowany pod względem jakościowym, spełniającym wszelkie wymogi technologiczne. W efekcie oferowany produkt finalny (schody, meblościanki, podłogi, wykończenia wnętrz w drewnie) cechuje najwyższa jakość.
Na produkty wykonywane z własnego materiału firma udziela 2­ letniej gwarancji. Nasze schody upiększają wnętrza rezydencji i willi na terenie Polski i Austrii. Wysyłamy również gotowe konstrukcje na tereny Wielkiej Brytanii.
Staramy się podążać za duchem technologii, dlatego też zaopatrzyliśmy naszą firmę w maszynę CNC, dzięki której nasze wyroby wykonywane są z jeszcze większą dokładnością. Nasze schody wycinamy na 5 osiowej maszynie, a projekty wykonywane są w programie Compass Software. Do projektów załączamy również wizualizacje 3D klatek schodowych. Polecamy swoje usługi i zapraszamy do współpracy.

Wszystkie zdjęcia