Smycze reklamowe

Witam,

          Firma GRG istnieje na rynku od 2005 roku. Na początku głównie zajmowaliśmy się produkcją plecaków. W chwili obecnej nowoczesny park maszynowy pozwala nam na realizację praktycznie każdego zlecenia z branży kaletniczej. Posiadamy własną hafciarnię ponadto mamy możliwość robienia nadruków w pełnym wymiarze barw oraz udoskonalil-iśmy jakość FOTO nadruków np. na plecaku.


 
Smycze
, Smycze reklamowe...

     

??Od ok. 2007 r zaczeliśmy wyrabiać smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym, które oferujemy do dnia dzisiejszego. Przez ten czas poznaliśmy
tajniki druku sublimacyjnego co umożliwiło nam wprowadzenie do
sprzedarzy innych gadżetów reklamowych t.j. Kubki, metki, wstążki, puzle, poszewki, podkładki pod mysz i wiele innych.


        Od 2 lat jesteśmy posiadaczami dwóch laserów ( 1- Firma TROTEC, 2- RMI YAG), które przyczyniły się do wzbogacenia naszej oferty o produkty nadające się do znakowania grawerowego (stal, kamieni, kompozytów, ceramiki, metali, drewna itp.) oraz cięcia (tkanin, skóry, kartonu, papieru, laminatów grawerskich, gumy, korka itp.)


        W lipcu 2012 r nabyliśmy krosno które wykorzystujemy do tkania tasiemki używanej w produkcji smyczy.


        Współpracujemy z wieloma dużymi firmami i korporacjami, ale wśród naszych klientów nie może zabraknąć małych przedsiębiorst które dbają o swój wizerunek. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta i wychodzimy naprzeciw nim.


Zapraszam do współpracy z GRG,
Grzegorz Gurgul

Wszystkie zdjęcia