Hotel Zawrat ***

HOTEL W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ


Hotel Zawrat *** Ski Resort & SPA świadczy usługi o standardzie trzygwiazdkowym. Posiadamy dodatkowe udogodnienia dla osób niepełnosprawnych takie jak: podjazd, winda, pokoje specjalnie przystosowane. Hotel posiada własne SPA & Wellness, wypożyczalnię nart, salę dla dzieci z grami oraz projektorem, znajduje się również profesjonalne centrum konferencyjno-szkoleniowe oraz Restauracja z wyśmienita kuchnią regionalną.

JAK NA NARTY TO DO BIAŁKI !

Lokalizacja to nasz największy atut. Hotel znajduje się bowiem w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu, bezpośrednio przy stoku narciarskim na Kaniówce, w miejscowości Białka Tatrzańska. Niecałe 2 km od najnowocześniejszych wyciągów Kotelnica Białczańska oraz nowo powstałych basenów termalnych Terma Białka gdzie zimą możecie Państwo zażywać gorących kąpieli w basenach geotermalnych. Można powiedzieć że jesteśmy w centrum zimowego szaleństwa.

NOCLEG

Na naszych Gości czekają gustownie i komfortowo urządzone pokoje oraz studia czteroosobowe z których rozpościerają się widoki na Tatry, Gorce, stok Kotelnica, Termy Białka. Nocleg w naszym hotelu to gwarancja wypoczynku od codziennego miejskiego tłoku. Wszechobecna cisza i spokój wręcz skłaniają do wypoczynku właśnie tutaj. Otwórz okno, weź głęboki oddech i poczuj jak smakuje górskie, rześkie powietrze.